DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 OCAK 2015 M.T.S.A. SINAVINDA GÖREV ALMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR..
10 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak olan MTSAS yazılı sınavında görev almak isteyen öğretmenlerimiz için başvurular başlamıştır. Başvurular Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Web sayfasının (Bulunduğunuz sayfanın) üstünde bulunan "Sınavlar" seçeneği tıklanarak "Sınav Başvuru İşlemleri" sekmesinden yapılacaktır. Başvurular 08 Ocak 2015 Perşembe günü saat 10:00´da sona erecektir![10 OCAK 2015 M.T.S.A. SINAVINDA GÖREV ALMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR..](/www/images/mansetresim.png)