DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
1200 Evler İlkokulunda Karne Heyecanı
.![1200 Evler İlkokulunda Karne Heyecanı](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_24203558_4.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Şükrü GÖRÜCÜ 1200 Evler İlkokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerle buluştu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mustafa VURAL´ ın da katıldığı karne merasiminde, İlçe Kaymakamımız Sayın Şükrü GÖRÜCÜ öğrencilerle sohbet etti ve karnelerini dağıttı.