DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 - 2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. YARI YIL MESAJI
![2023 - 2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. YARI YIL MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2024_01/18204258_whatsappimage20240118at20.34.24.jpg)
Sevgili öğrencilerimiz, saygıdeğer yönetici ve öğretmenlerimiz, kıymetli velilerimiz; 2023 - 2024 Eğitim Öğretim yılı 2. döneminin hayırlara vesile olmasını dilerken, ahırete irtihal eden öğretmenlerimizi ve yakın zamanda aramızdan ayrılan bir önceki Teftiş Kurulu başkanımız Erol AL'ı rahmetle yadediyorum.