DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerini Tebrik Ediyoruz
.![Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerini Tebrik Ediyoruz](/meb_iys_dosyalar/2020_07/29160500_IMG-20200729-WA00165.jpg)
İlçemize bağlı Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu Öğrencileri 2020 LGS da yine başarının tesadüf olmadığını ispat etti. 1 yanlışı olan öğrencilerimize hediyelerinin takdim edilmesinin ardından gelecek beklentileri hakkında öğrencilerimizle kısa bir sohbet gerçekleştirildi. Bu başarıda emeği geçen bütün yönetici, öğretmen veli ve öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz.