DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Düzenlenen Kutlu Doğum Haftası Programı Gönülleri Fethetti

Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Düzenlenen Kutlu Doğum Haftası Programı Gönülleri Fethetti

   AHMET YESEVİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDE DÜZENLENEN KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI GÖNÜLLERİ FETHETTİ

2016 Yılı Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle ilçemizde Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından okul bahçesinde 21 Nisan 2016 Perşembe günü Kutlu Doğum Haftası programı gerçekleştirildi.

Programa Merkezefendi Kaymakamı Sn. Şükrü GÖRÜCÜ, 22. ve 23. Denizli Milletvekili M. Salih ERDOĞAN, 22. dönem Milletvekili Salih ERBEYİN, Diyanet İşleri Başkanlığı Denizli Müftü Hulusi Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Dr. Mustafa ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KILINÇ,  İlçe Müftümüz Sn. Gencay ŞENYAYLA, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sn. İlhami TAYLAN ve Sn. Vedat BALKAYA, Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Sn. Hüdaverdi Otaklı, Daire Amirleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, veliler, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

            Geniş katılımlı etkinlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Âdem KILINÇ yaptığı konuşmada bu yılki Kutlu Doğum Haftası’nın temasının "Hz. Peygamber, Tevhit ve Vahdet, Gelin Birlik Olalım." olduğunu, Müslümanların Hz. Peygamberi (sav) ve özellikle Veda Hutbesi’ni iyi anlamalarının önemini ifade etti.

             Davetlilere etli pilav, ayran ve lokma ikram edildiği etkinlikte, Kur´ an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, okul ilahi gruplarının sunuları, naatların okunması, Büyükşehir Belediyesi’nin mehter gösterisi ve semazen gösterisiile devam etti. Program dua ile sonlandırıldı. 


08-05-201608-05-201608-05-201608-05-2016

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.