DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çevre ve Geri Dönüşüm konulu resim yarışmasında Namık Kemal Ortaokulu resim dalında yeteneklerini damgaladı
.![Çevre ve Geri Dönüşüm konulu resim yarışmasında Namık Kemal Ortaokulu resim dalında yeteneklerini damgaladı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_08224737_img_20160421_152839.jpg)
Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen ´´Çevre ve Geri Dönüşüm´´ konulu resim yarışmasında Namık Kemal Ortaokulu, ortaokullar kategorisinde birincilik ve 6 sergilemeye değer eser çıkararak resim dalında yeteneklerini damgaladılar.