DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine DÖGEP Şubat-Mart ayı programı gerçekleştirildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu  doğrultusunda Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum  ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla  ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik (DÖGEP) programı  uygulanmaktadır. Bu kapsamda  Pamukkale Üniversitesi İlahiyat Fakültesi  Öğretim Görevlisi   Doç. Dr. Osman  MUTLUEL ''Ülkemizin din eğitimine, ilmi,tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan  bilim insanlarının  öncü şahsiyetlerinin biyografileri' konusunda    28/03/2022  Pazartesi günü saat  15:00  çevrimiçi olarak resmi/özel ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik konferans verdi.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine DÖGEP   Şubat-Mart ayı programı gerçekleştirildi.

 

MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(DÖGEP ŞUBAT-MART AYI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ)

 

EYLEM KONUSU:  ''Ülkemizin din eğitimine, ilmi,tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan  bilim insanlarının  öncü şahsiyetlerinin biyografileri''

EYLEM TÜRÜ : Seminer (online- zoom meeting) üzerinden yapılmıştır.

PAYDAŞLAR : İlçemiz resmi/özel okullarda görev yapan  Din Kültürü ve Ahalak Bilgisi Öğretmenleri

KATILIMCI SAYISI : 80

ETKİNLİK ÖZETİ : Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu  doğrultusunda Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum  ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla  ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik (DÖGEP) programı  uygulanmaktadır. Bu kapsamda  Pamukkale Üniversitesi İlahiyat Fakültesi  Öğretim Görevlisi   Doç. Dr. Osman  MUTLUEL ''Ülkemizin din eğitimine, ilmi,tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan  bilim insanlarının  öncü şahsiyetlerinin biyografileri' konusunda    28/03/2022  Pazartesi günü saat  15:00  çevrimiçi olarak resmi/özel ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik konferans verdi.

Dilek ve temennilerle toplantı sona erdirildi.

28-03-202228-03-202228-03-202228-03-2022

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.