DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik KASIM ayı programı gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde  Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Resmi /Özel İlkokul, Ortaokul  ve Liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik  Kasım ayı programı yapıldı.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik KASIM ayı programı gerçekleştirildi

 

22-11-2018

22-11-2018

22-11-2018

 

 

 

 

 

 

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP) hazırlanmıştır.

 

                Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Ekim, Kasım, Aralık ve Mart, Nisan, Mayıs ayları olmak üzere altı (6) ay üzerinden planlanan programın Temel Eğitim, Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüklerine bağlı okul müdürlüklerinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik  ilçemizde  KASIM ayı programı gerçekleştirildi.

 

                21/11/2018 tarihinde  Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda saat 16:00’da gerçekleşen programda  Sıdıka Çalışkan Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hüseyin ARASLI  tarafından Din Öğretimi Genel Müdürlüğü elektronik uygulamalarından dinogretimi.gov.tr,  dinogretimiokullar.meb.gov.tr,  dogm.meb.gov.tr adresleri, EBA uygulamaları vb. elektronik ortamların tanınması, içeriğinin incelenmesi ve izlenmesi konusunda öğretmenlerimize tanıtım yapıldı.  Kasım ayı programına 94öğretmen katıldı.

 

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.