DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Görme Engelliler Ortaokulundan Ziyaret

.
Denizli Görme Engelliler Ortaokulundan Ziyaret

14-01-2018

 

 

 

 

 

 

 

Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Müdürü Mahmut ÇİÇEK Müdür yrd. Muhammet ÇAMUR Beden Eğitimi Öğrt. Huseyin ATMACA ve  öğrenciler kupa ve madalya sevinçlerini kupa sevinçlerini paylaşmak üzere İlçe Milli Eğitimin Müdürü Adem KILINÇ ı ziyaret ettiler.. 
İlçe Milli Eğitimin Müdürü Adem KILINÇ: Eylül ayında Finlandiya da yapılan goalball avrupa şampiyonasında 2. Olarak gümüş madalya kazanan goalball milli takımında yer alan Denizli Görme Engelliler Ortaokulu oyuncularını ve Aralık ayında Manavgat ´ta düzenlenen goalball yükselme grubu müsabakalarında yer alarak şampiyon olan Denizli Görme Engelliler Ortaokulu öğrencilerini ve turnuvada başarılı bir performans sergileyerek 14-28 ocak tarihleri arasında yapılacak olan milli takım kampına dahil edilen 8. Sınıf öğrencisi Berfin ALTAN ı kutlayarak sporculara başarılar diledi.

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.