DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Kılınç ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Kılınç ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

“Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin çatısı altında tarihe altın harflerle yazılışını ve egemenliğimizin çocuklarımıza emanet edilişini 97 yıl sonra aynı duygu ve coşkuyla bir kez daha kutluyoruz. Her güçlük karşısında omuz omuza verebilmenin mümkün olduğunun ispatlanmasının gururunu bir kez daha yaşıyoruz.

Çocuklarımızı bayramlarla büyüterek 97 yılda elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyebilmek için devletimizin tüm imkanlarıyla kaliteli bir nesil yetişmesini hedefliyoruz. Bir milletin, varlığının payidar olmasının yolu da budur. Her şeyin en güzeline layık olan çocuklarımızın, çocuk olma hakkıyla dünyaya geldiğinizi göz ardı etmiyoruz. Daima bu hakkınıza sahip çıkarak daha nice bayramlar yaşatabilme çabasında olacağız. 

Geleceğimizi oluşturan çocuklarımıza sahip çıktığımız ölçüde gelişeceğiz. Çocuklarımıza ve gençliğimize duyduğumuz sevgi, onlara olan inancımız, bizlere büyük sorumluluklar yüklemektedir. Çocuğun ailesiyle, eğitilmek üzere emanet edildiği okullar ve tüm kurumlarımız, uyum içerisinde, birlikte hareket ederek örnek bir neslin yetişmesi mümkün olabilir.

Sahip olduğu değerlerle çağlar ötesine açılan kapı olan 23 Nisan; gururla kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak milletimizin, çocuklarımıza duyduğu sevgi ve güveni göstermektedir. Bizler, dünyanın ilk ve yegâne çocuk bayramı olarak tarihe geçen, millet iradesine dayanan, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu günde, tüm dünya çocuklarıyla ulusal egemenlik sevincimizi paylaşıyoruz. Böylelikle dünyaya; sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarını bayramımızla tekrar hatırlatıyoruz.

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İlk Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede canlarını feda eden şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın ülkemiz çocukları ile birlikte, dünya çocukları arasında sevgiyi, barışı, kardeşliği güçlendirmesini, tüm çocuklarımıza mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum"

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.