DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_04/22180454_11234.jpg)
23 NİSAN; Türk Milleti´nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız KUTLU OLSUN.