DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım,

            Sevgiden başka sermayesi olmayan bizlerin, bugün insanlığın yüksek diplomalı nesiller kadar, iyi eğitilmiş, yüksek ahlâka sahip, vatanına, millî ve manevi değerlerine sahip çıkmayı kendine şiar edinmiş nesillere ihtiyacımız olduğunu unutmaması gerekiyor. Böylesi nesiller ancak sizlerin gönüllerinde yoğrulacaktır. Bu duygularla, öğrencilerimize verdiğiniz emek ve sevgi için, fedakârca gayretleriniz için şükranlarımı sunuyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

 

Milletimizin geleceğinin aydınlatılmasına, Türk Milli Eğitimine feragat ve fedakârlıkla uzun yıllar hizmet vererek ebediyete intikal eden, insanımıza eğitim ve bilim hizmeti götürme uğrunda şehitolan öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, emekliye ayrılan büyüklerimize sağlıklı, huzur ve mutluluk dolu uzun ömürler temenni ediyorum.

 

             Öğretmenlik mesleğini seçerek aramıza yeni katılan genç arkadaşlarımıza, yürüyecekleri bu uzun soluklu yolda üstün başarılar diler, hepinizi gönül dolusu sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selâmlıyorum.  Günümüz kutlu olsun.   

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.