DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 29 Ekim Ulusal Egemenlik ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ın 29 Ekim Ulusal Egemenlik ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_04/22180454_11234.jpg)
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm öğretmenlerimizin, eğitim camizmıza emek veren diğer personelimizin, kıymetli velilerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.