DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Taşkın Osman YILDIZ' ın LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Taşkın Osman YILDIZ' ın LGS Mesajı

Sevgili 8. Sınıf Öğrencilerimiz,

Bakanlığımız ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde hazırlıklar ve tedbirler eşliğinde sınavın sorunsuz geçmesini öngörüyoruz.  Önceki yıllara kıyasla bu yıl LGS, sizlere de duyurulan ilave tedbirler çerçevesinde gerçekleştirilecek. Tüm kuralların, sağlığınız ve güvenliğiniz için düşünüldüğünü unutmayınız lütfen.

Sevgili Öğrenciler; maske, mesafe ve temizlik kurallarının önceliğiniz olmalıdır. Lütfen öğretmenlerinizin yönlendirmelerini dikkate alınız.

Verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı diliyorum. Ancak sınav sonucunuz nasıl olursa olsun, biliniz ki bizim için çok değerlisiniz. Hayatın kendisi başlı başına bir sınavdır. Yarınki, ne ilk ne de son olacaktır. Önemli olan kendinizi vatana, millete ve insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirebilmenizdir. Hiç bir sınav erdemli insan olmak için vereceğiniz hayat mücadelesinden daha önemli ve öncelikli değildir.

Hayata ve sınavlara hazırlanmanız esnasında bizler her daim yanınızda olarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunmakla yükümlüyüz. Önce kendinize sonra da bizlere güvenmelisiniz.

Kıymetli velilerimiz,

Bu gün sizin yaşadığınız heyacanı kendi çocukları aynı sınava girerken yaşayan bir baba olarak ifade etmek isterim ki; sonuç her ne olursa olsun çocuklarımız her zaman yanlarında olduğumuzu hissetmelidirler. 

Sevgili Öğrenciler;

Hepinize en kalbi duygularımla başarılar diliyor, sizleri Allaha emanet ediyorum.

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.