DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2. Dönemin Başlamasına İlişkin Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2. Dönemin Başlamasına İlişkin Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/19164724_2.jpg)
Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız öğretim yılımızın 2. yarı yılına başlamış bulunmaktayız.
Sevgili öğrenciler; başarı merdivenlerinizi tırmanmanızın önünde önemli bir adım olan 2017 - 2018 eğitim öğretim yılı 2. kanaat döneminin özellikle 8. ve 12. sınıflarımız olmak üzere bütün öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder, güzel bir 2. yarıyıl geçirmenizi dilerim.