DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Eğitim Kurumları Görme Engelliler Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçemizi Ziyaret Ettiler
.![İlçemiz Eğitim Kurumları Görme Engelliler Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçemizi Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_09150808_1.jpg)
İlçemiz Eğitim Kurumları Görme Engelliler Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçemizi Ziyaret Ettiler
Aksaray´ da yapılan halter müsabakaları, Ankara´ da yapılan judo müsabakaları ve Denizli´ de yapılan atletizm müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KILINÇ´ ı ziyaret ederek müsabakalar hakkında bilgi verdiler. Okulumuz yönetici öğretmen ve öğrencilerimizi sportif başarılarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.