İlçemiz Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu Küçük Kız Badminton Takımımız İl Birincisi Oldu
.![İlçemiz Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu Küçük Kız Badminton Takımımız İl Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_20151237_21.jpg)
İlçemiz Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu Küçük Kız Badminton Takımımız İl Birincisi olarak 10-13 Mayıs tarihleri arasında Muğla´da yapılacak olan bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Okul Müdürümüz Baki KEÇELİOĞLU, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sıdıka ALTUN ve birinci olan öğrencilerimiz Sayın Kaymakamımız Şükrü GÖRÜCÜ´yü ve Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem KILINÇ´ı makamında ziyaret ettiler. Yarı final öncesi makam ziyaretinde bulunan öğrencilere Sayın Kaymakamımız ödüllerini takdim ederek moral verdi.