DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Yöneticilerine, Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi
![İlçemiz Yöneticilerine, Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_02074238_1.jpg)
Mekezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından programlanması yapılan “Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi “ konulu kurs programı milli eğitim ek binasında yapılmıştır. Merkezefendi İlçe Milli Eğitim personeli ve okul müdürlerine faaliyet süresi 10 ders saati olarak uygulanmış ve kurs bitimi sonunda yeterlilik sınavı yapılmıştır.