DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 94. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Düzenlenen Program ile Kutlandı

.
İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 94. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Düzenlenen Program ile Kutlandı

İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 94. Yıldönümü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri İlçemiz Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürlüğü öğrenci ve  öğretmenleri tarafından hazırlanan program ile kutlandı. İlçemiz Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen anma programına Okul yönetici ve öğrencilerimiz katıldı. Program sonunda ise İstiklal Marşını ezbere okuma, İstiklal Marşı ve M.Akif Ersoy konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Etkinlik programı hazırlayan, sunan ve yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilerle protokol üyelerinin toplu fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürlüğü öğrenci ve  öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı Müdürlüğümüz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

12 mart12 mart12 mart12 mart12 mart12 mart12 mart12 mart12 mart12 martGümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.