DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lokman Kuzdere, 24 Kasım Öğretmenler Günü´ nde Başkentte İlçemizi ve Denizli´ yi Büyük Bir Onur Ve Gururla Temsil Etti.

.
Lokman Kuzdere, 24 Kasım Öğretmenler Günü´ nde Başkentte İlçemizi ve Denizli´ yi Büyük Bir Onur Ve Gururla Temsil Etti.

İLÇEMİZ OSMAN ÖZGÜR İLKOKULU MÜDÜR YARDIMCISI LOKMAN KUZDERE, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ´NDE BAŞKENTTE İLÇEMİZİ VE DENİZLİ´Yİ BÜYÜK BİR ONUR VE GURURLA TEMSİL ETTİ.

 

            Milli Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, 81 ilden temsilci öğretmenleri Ankara´da ağırladı. 204 eğitim neferi arasında, engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan, kahvehaneye kitaplık yapana, down sendromlu öğrencisine konuşmayı öğretenden, kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar, birçok fedakar öğretmen yer aldı.

            Her yıl olduğu gibi Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce oluşturulan ve aralarında akademisyenlerin de bulunduğu komisyon, bu yıl da Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında 800 bin öğretmen arasından 81 ilin milli eğitim müdürlüklerince seçilen proje ve başarı hikâyelerini inceledi.

            Değerlendirme sonucu öğretmenler arasından öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, fedakarlıkları ve diğer nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş öğretmenler belirlendi. Bu kapsamda 204 öğretmen "mesleğinde fark yaratan kişi" olarak seçildi.

 

       Denizli´nin iki öğretmenle temsil edildiği Ankara´daki tören ve programlara, İlçemizi temsilen Osman Özgür İlkokulu Müdür Yardımcısı Lokman KUZDERE´ de davet edildi.

Öğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara ZiyaretiÖğretmenimiz Lokman KUZDERE nin Ankara Ziyareti

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.