DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Namık Kemal Ortaokulu Şimdi Düşünme Zamanı Projesinde Türkiye Derecesi Peşinde

Namık Kemal Ortaokulu Şimdi Düşünme Zamanı Projesinde Türkiye Derecesi Peşinde

Teknoloji ve tasarım dersi şimdi düşünme zamanı Konya ulusal sergisi için 7.sınıf öğrencisi Esra Arıkan elektrikli baza projesi ile dereceye girmiştir. 8.sınıf öğrencisi Gülsüm Demirkaya battaniye aparatlı koltuk projesi ile ilimizi temsil edecektir. Her iki öğrencimiz bu proje ile sorunların farkına varan merak edip araştıran çözümler üreten yaratıcı ve hayal gücü gelişmiş düşüncelerini kurgulayan ve ifade edebilen gençlerimizin olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır. Rekabet ortamının kıran kırana yaşandığı şu ortamda toplumun yarınını daha yaşanabilir hale getirmek için farkındalık yaratabilen sorumluluk bilinci gelişmiş üretken bireylerin yetişmesinin gerekliliği kaçınılmazdır. Şimdi düşünme zamanı proje etkinliği bu düşüncelerin ortaya çıkması ve tanıtılmasına fırsat vermiştir.

11-06-201611-06-2016

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.