DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) ARALIK ayı programı Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik uygulanan  Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) ARALIK ayı programı Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi  Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.  
  Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) ARALIK ayı programı Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi  Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

 

 

             Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP)  kapsamında İmam Hatip Okulları dışındaki  resmi ve özel İlkokul, Ortaokul ve liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak  Bilgisi Öğretmenlerine yönelik ARALIK ayı programı Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi  Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Aralık ayı konusu  ‘’Kur’an öğretiminde verimlilik, Kur’an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri üzerine okumalar ve müzakereler’’  olan  programa   Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi  Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Mustafa ACAR’ın  açılış konuşmasıyla başladı.   Kuran öğretmenin ve öğretnmenin  dinimizce çok büyük önem verildiğini bu işin gönüllülük işi olduğunu bu konuda hepimizin fedakarlık yapması gerektiğini söyledi. Kurum olarak üzerlerine düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Eğitim Merkezi   görevli hocaları  Ömer ERDEM,  Selman UZUNLU ve  Sedat AYDINLI  Kuran öğretmeye nasıl başlanması gerektiği,  süreçte nelerin yapılması gerektiği ve ezber yaptırılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattılar. Program soru cevap şeklinde son buldu. Aralık ayı programına 80 öğretmen katıldı.

14-12-201814-12-201814-12-201814-12-201814-12-2018

Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.