DENİZLİ
MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sevil Kaynak Ortaokulumuz Grup Birincisi Oldu.
![Sevil Kaynak Ortaokulumuz Grup Birincisi Oldu.](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_26112110_1.jpg)
11-13 Şubat 2016 tarihlerinde Mersin Anamur da yapılan yıldız kızlar voleybol grup birinciliğine İlçemiz ortaokullarında Sevil Kaynak Ortaokulu temsil etmiştir. İlk gün İstanbul Özel Terakki Vakfı OO nu , ikinci gün Muğla Bodrum M.C. Uslu OO nu, son gün Antalya H.M. Kantoğlu OO nü yenen takımınız grup birincisi olmuştur. 7-11 Mart 2016 tarihlerinde Kütahya´da yapılacak olan Türkiye Yarıfinallerine katılmaya hak kazanmıştır. Takımımıza başarılar diliyoruz.