DENİZLİ MERKEZEFENDİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevindik Ortaokulu Futsal Takımı İlçemizi Ziyaret Etti.

.
 Sevindik Ortaokulu Futsal Takımı İlçemizi Ziyaret Etti.

     İlimiz de 2014- 2015 eğitim öğretim yılında düzenlenen Okul sporları Yıldız Kızlar Futsal turnuvasında Sevindik Ortaokulu Futsal Takımı gruplardan çıkarak 5-7 Mart 2015 tarihlerinde İzmir-Çeşme´de ilimizi temsil etmeye hak kazanan sporcuları, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem KILINÇ  makamında ağırladı. Ziyarette Beden Eğitimi Öğretmeni Veli ÇOKAK ve  Okul Müdürü Dursun PEKTAŞ da hazır bulundu.

     Sevindik Ortaokulu Kız Futsal Takımı´nı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem KILINÇ kızlarımızın da futsal gibi bir etkinlikte bulunmalarının eğitim camiasını gururlandırdığını söyledi.Gençlerimizin spor faaliyetlerinde bulunmalarının onları zihnen ve  bedenen geliştirdiğini, sporun gençleri kötü alışkanlıklardan da koruduğunu belirtti.Sporun hangi dalında olursa olsun bu tür etkinliklere katılan öğrencilere  dtek verdiklerini belirtti.  Milli Eğitim Müdürümüz sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik etti. Grup müsabakalarında başarılar diledi ve sporcularımızı, Türkiye finallerinde görmek istediğini söyledi.ziyaret 12ziyaret 1Gümüşçay Mahallesi, Çiğdem Caddesi, NO 64, Merkezefendi Kaymakamlığı Hükümet Konağı, 3. kat Merkezefendi / DENİZLİ - 0258 263 70 63 2637065

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.